Hakkımızda

Sizin İçin Varız

0
Kuruluş Yılı
0
+
Çalışan Takım Arkadaşları
0
%
Kadın Çalışan Oranı
0
+
İhracat Yapılan Ülke

İyi İşçilik, Kaliteli Hizmet ve Mutlu Müşteriler

Pelin Triko

Pelin Triko genç, dinamik ekibiyle birlikte 2006 yılında Samsun’da kurulmuş ve bu süreçte yüksek kalite ve standartlarına ulaşan hizmetleri sayesinde günümüzde Moda ve Hazır giyim sektöründe öncü markalarla çalışmalar gerçekleştirerek; uluslararası ve yerel sektörde ülkemizin tekstil sektöründe ki kalitesini büyük ölçüde temsil etmektedir.

2020 yılına geldiğimizde ise ; üretim standartlarımızı  hızla gelişen teknolojiye ve Endüstri 4.0 prensiplerine endeksleyerek genişletmeyi amaçlıyoruz. 500 kişinin üzerindeki profesyonel ekibimiz ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Merkezi Samsun’da olan Pelin Triko , son yıllarda üretim noktalarını Türkiye’nin çeşitli noktalarına genişletmiş ve yurtdışında açtığı yeni fabrikasıyla üretim hacmini büyütmüştür.

Merhaba! Şirket profilimizi indirmek ister misiniz?

Şirket profili dosyamıza ulaşmak ve hakkımızda daha detaylı bilgi sahibi olmak amacıyla Pelin Triko Şirket Profili dosyasını indirebilirsiniz.

Tekstil Sektörüyle birlikte Moda ve Hazır Giyim’de kendi sınırlarımızı aşarak; bir dünya markası haline gelmek Vizyonumuz’un en temel ilkelerinden biridir.İş Ortaklarımız ile birlikte yürümüş olduğumuz Tekstil Sektörün’de en büyük hedefimiz; uluslarası sektörü en iyi kalite standartına getirerek Dünya’yı profesyonel hizmetlerle tanıştırmaktır.

Tekstil Sektörünün kalite standartlarını belirleyerek, profesyonel hizmet anlayışının benimsenmesi ve bizlerle çalışma gerçekleştiren İş Ortaklarımıza etik değerler çerçevesinde en iyi hizmeti sunmak.Nitelikli ve yenilikçi ürünleri talepleriyle beraber tasarlayarak gerçekleştirmek. Pelin Triko kalitesini  müşteri odaklı yaklaşımdan ödün vermeden sürdürmek ve tüm işlevleriyle lider markalar için sürdürebilir değer yaratmak.


Tarihçemiz

Nasıl başladık, Neredeyiz ?

Samsun’da Fabrika Kuruluş

Samsun’da Fabrika Kuruluş

2006 yılında Pelin Triko ilk fabrikasını Samsun’da hayata geçirdi.
İstanbul Ofis

İstanbul Ofis

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha hızlı cevap verebilmek amacıyla  2012 yılında İstanbul ofis aramıza katıldı.
Tasarım

Tasarım

2018 yılında İstanbul ofisimize tasarım ekimizi ekleyerek, koleksiyonumuzu güncel trendlere endeksledik.
Ordu-Ünye Fabrika

Ordu-Ünye Fabrika

2022 yılında, leed building  sertifikaya sahip sürdürülebilir fabrika projemiz için çalışmalara başladık.